“Uniserviss” SIA ir pieredzes bagāta un strauji augoša kompānija, kas strādā dinamiskā vidē. Uzņēmuma darbības pamatvirziens ir būvmateriālu vairumtirdzniecība.

Mūsu vērtības ir:

Vērsti uz klientiem – mēs strādājam, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli. Mēs vienlīdz atbildīgi izturamies un rūpējamies par katru klientu. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti justos aprūpēti un novērtēti, īpaši un gandarīti par sadarbību ar “Uniserviss”.

Uzticami – mēs pildām dotos solījumus un darbojamies ilgtermiņā, tāpēc klienti un darbinieki uz mums var paļauties. Mūsu pakalpojumi ir stabili. Mēs esam vienmēr sasniedzami.

Saprotami – mēs runājam klientam saprotamā valodā. Mūsu pakalpojumi un iekšējie procesi ir vienkārši un ikvienam saprotami. Tie ir veidoti, izprotot cilvēku vajadzības.

Rūpējoties par katra būvnieka ērtībām, mēs nepārtraukti paplašinām, attīstām sadarbību ar nozīmīgākajiem un uzticamākajiem ražošanas un vairumtirdzniecības uzņēmumiem, pastāvīgi palielinot piedāvāto produktu sortimentu. Mūsu augsti kvalificētie speciālisti spēs realizēt visus mūsu kopējos projektus, kļūs par Jūsu konsultantiem un palīdzēs izvēlēties visoptimālākos risinājumus. Jebkuras Jūsu vēlmes tiks realizētas maksimāli kvalitatīvi un iespējami ātrākajā termiņā.

Saviem klientiem piedāvājam iegādātās preces ar piegādi līdz objektam visā Latvijas teritorijā un ārpus tās, ievērojamas atlaides pastāvīgajiem pircējiem, atliktos maksājumus, profesionālas konsultācijas, laipnu un ātru apkalpošanu.